Univerzitné MSR 21/22 LS

Informácie o projekte

2. Slovenská univerzitná e-športová liga

V letnom semestri sme si nachystali pre univerzitných hráčov novinku v podobe nového projektu - 2. Slovenskú univerzitnú e-športovú ligu. Podobne ako prvá liga SUEL, aj druhá liga figuruje pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a Študentskej rady vysokých škôl.

A rozhodne sa máš na čo tešiť! V hrách Counter Strike: Global Offensive powered by Innovation Center a League of Legends powered by Accenture sme si pre vás pripravili prizepool v hodnote 1000 €, ktorý je doplnený vecnými cenami vo výške 2000 €!

2. SUEL začína28.3.2022, zaregistrovať sa môže každý tím, ktorý nepôsobí, prípadne nepostúpil do klasickej SUEL. Liga funguje na princípe open registrácie (uzávierka registrácií 27.3. 23:59).

Čo ťa v 2. SUEL čaká?

 • 1 zápas týždenne
 • Žiadne kvalifikácie, pre vstup do ligy sa stačí iba zaregistrovať
 • Žiadne elitné tímy, ktoré ti v minulosti nedali najmenšiu šancu (tie pôsobia v 1. SUEL)
 • Vyrovnané duely
 • Bohatý finančný prizepool v hodnote 1000 € + vecné ceny v hodnote 2000 €
 • Možnosť zloženia tímu 3+2 (3 hráči z rovnakej univerzity + 2 hráči z ľubovoľnej vysokej alebo strednej školy na Slovensku)
 • Kopec akcie a zábavy

Ak máš záujem zahrať si v 2. Slovenskej univerzitnej e-športovej lige, no nenašiel si si tím, resp. tvoj tím nemá dostatočný počet hráčov, my ti pomôžeme! 

Vyplň tento formulár https://bit.ly/2SUELFormular a pridaj sa na náš Discord: https://discord.gg/smkRpS57JG!

2. SUEL - League of Legends powered by Accenture

2. SUEL - League of Legends powered by Accenture

Neuspeli ste v kvalifikácii do Slovenskej univerzitnej e-športovej ligy (SUEL), prípadne ste tento event zmeškali? To vôbec nevadí! V letnom semestri sme si nachystali pre hráčov League of Legends horúcu novinku.

Na scénu vstupuje 2. Slovenská univerzitná e-športová liga (2. SUEL), ktorá bude figurovať pod záštitou klasickej SUEL! A rozhodne sa máte na čo tešiť! V League of Legends powered by Accenture na Slovensku sme si pre vás pripravili prizepool v hodnote 500 €, ktorý je doplnený vecnými cenami vo výške 1000 €!

Všetky ďalšie informácie ohľadom ligy nájdeš vyššie.

2. SUEL - Counter Strike: Global Offensive powered by Innovation Center

2. SUEL - Counter Strike: Global Offensive powered by Innovation Center

Chýbať nebude ani Counter Strike: Global Offensive powered by Innovation Center. V tejto hre môžete zabojovať o skvelý prizepool v hodnote 500 €, ktorý je doplnený vecnými cenami v hodnote až 1000 €!

Čas na uzavretie registrácií máte do 27.3. 23:59, tak neváhajte a zúčastnite sa bojov v rámci 2. Slovenskej univerzitnej e-športovej ligy! Všetky potrebné informácie o 2. SUEL nájdete v príspevku na stránke vyššie.

Slovenská univerzitná ešportová liga 2021/2022 LS

Ďalšia sezóna Slovenskej univerzitnej ešportovej ligy a súboje o postup na UNI MSR s prizepoolom 3100 € je za nami.

Najlepšie univerzitné tímy a hráči bojovali v hrách League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Rocket League alebo Hearthstone o skvelý prizepool a postup na medzinárodné turnaje!

Novinkou tohto ročníka bol turnaj v hre Rocket League!

League of Legends powered by ACCENTURE

League of Legends powered by ACCENTURE

12 najlepších univerzitných tímov v League of Legends bojovalo v základnej časti Slovenskej univerzitnej ešportovej ligy, pričom 4 najlepšie tímy sa prebojovali na UNI MSR s prizepoolom 1050 €! UNI MSR ovládla organizácia Esport STUBA, ktorá obhájila prvenstvo a takisto sa zúčastní turnaja University Esports Masters s prizepoolom 15 000 €! Kompletné diania turnaja nájdeš po kliknutí nižšie na Viac info TU!

League of Legends turnaj ti priniesol Accenture.

Rocket League powered by DELL TECHNOLOGIES

Rocket League powered by DELL TECHNOLOGIES

Premiérovo sme odštartovali ligu v hre Rocket League, ktorá si získala priaznivcov automobilov no zároveň aj futbalu po celom svete! Nie je tomu inak ani u nás!

Študenti v rámci SUEL/UNI MSR súťažili o prizepool vo výške 650 €! Prvenstvo si pripísali hráči UNIZA Esports, ktorí vo finále zdolali súperov UCM TEDI Bears Zeta. Bronzovú pozíciu obsadili reprezentanti Esport STUBA. Kompletný prehľad turnaja nájdeš nižšie po kliknutí na tlačidlo "Viac o turnaji".

Rocket League turnaj ti v premiére priniesol Dell Technologies.

Counter-Strike: Global Offensive powered by INNOVATION CENTER

Counter-Strike: Global Offensive powered by INNOVATION CENTER

V SUEL aj v tejto sezóne bojovalo 12 najlepších univerzitných tímov v CS:GO. Top štvorica sa pritom automaticky kvalifikovala na UNI MSR, ktoré bolo plné akcie. Finálny turnaj najlepšie zvládli hráči tímu TEDI Bears Indigo, ktorí vo finále porazili svojho rivala Esport STUBA. Sumár skončeného turnaja nájdeš nižšie po kliknutí na Viac info TU!

CS:GO turnaj ti priniesla Takeda.

HearthStone powered by IBM

HearthStone powered by IBM

V Hearthstone reprezentovalo svoju univerzitu 12 najlepších hráčov slovenských vysokých škôl, pričom všetci hráči bojovali o prizepool 350€! V rámci UNI MSR sa nám predstavili dvaja reprezentanti Esport TUKE a po jednom z Esport STUBA a Comenius Esport. Kráľom univezitnej Hearthstone scény sa stal HiIMJoZo z Esport STUBA. Sumár výsledkov turnaja nájdeš nižšie po kliknutí na Viac info TU!


Hearthstone turnaj ti priniesol IBM.Accenture

Accenture

“Využi svoj potenciál a staň sa už počas štúdia súčasťou medzinárodnej technologickej spoločnosti. Napíš nám na joinus.sk@accenture.com, alebo si pozri si naše otvorené pozície na https://www.accenture.com/sk-sk/careers”  

Dell Technologies

Dell Technologies

Naštartuj svoju kariéru v tíme Dell Technologies!

Ak ťa zaujíma svet technológií, miluješ výzvy a len tak sa nevzdávaš – staň sa súčasťou nášho IT Graduate Rotation Program-u v Dell Technologies! Počas 2 ročného programu zažiješ full-time prácu v rôznorodých IT tímoch, kde budeš mať možnosť vyskúšať si viacero pozícií a následne si vybrať svoj hlavný smer. Čaká ťa množstvo príležitostí na rozvoj, kariérny rast, medzinárodný tím a rátaj s flexibilitou – pracovať môžeš kľudne z domu!

Tak čo, pridáš sa k nám do tímu a v auguste sa vidíme v našej skvelej gaming room? Všetky naše príležitosti nájdeš na www.karieravdell.sk [karieravdell.sk].

Innovation Center Takeda

Innovation Center Takeda

„Relaxačná zóna, Zen záhrada, alebo top kávovar ovládaný cez appku? Innovation Capability Center spoločnosti Takeda je plný moderných kolaboračných zón a technologických vychytávok. Všetko je už pripravené pre teba, spolu s inovatívnymi projektmi, úžasnými kolegami, nadštandardným platom a bezkonkurečnými benefitmi.

Pozri si našu ponuku pracovných pozícií, pretože hľadáme možno práve teba. Staň sa súčasťou spoločnosti Takeda, ktorá je momentálne Top Employer už v 39 krajinách. 

Nájdeš nás v Bratislave v jedinečnej budove Pradiaren 1900.“ 

IBM

IBM

Najväčším vynálezom IBM je IBMer. Veríme, že prostredníctvom inteligencie, rozumu a vedy dokážeme zlepšiť podnikanie a spoločnosť, pričom našim klientom a partnerom na celom svete privedieme do života silu otvoreného hybridného cloudu a stratégie AI.

Neváhaj a pozri si naše otvorené pozície na -> ibm.com/jobs/sk

TPD

TPD

TPD.SK JE NEFALŠOVANÝ PCMR

Pre nás to nie sú len marketingové frázy, žijeme PC Gamingom. Organizujeme a podporujeme eventy a komunitu už vyše 15 rokov.

Organizovali sme pre Vás podujatia ako MovieMaking War, Best of Slovak Scene, organizovali sme česko-slovenskú kvalifikáciu WCG, sme dlhoročný partner Y-games Majstrovstiev SR v elektronických športoch, UniSpace, Univerzitných majstrovstiev SR, a tento rok aj Y-games PRO SERIES. 

Od prvých turnajov Quake a CS1.5 až dodnes chceme, aby čo najviac ľudí zažilo pocit víťazstva. Vyber si preto z nášho sortimentu herných zostáv, notebookov, monitorov ale aj myšiek, klávesníc, podložiek, headsetov či stoličiek.

Turnaje

Partneri

 • Hlavní partneri

  • IBM
  • Accenture
  • Takeda
  • Dell Technologies
 • Partneri

  • TPD
  • SAEŠ
 • Mediálni partneri

  • Herná zóna
  • Gamesite
  • Refresher
  • Startitup
  • Školske
  • Emefka
  • Brainee