Letná univerziáda SR - ešporty

Project info

Ešporty po prvýkrát prichádzajú na Letnú univerziádu Slovenskej republiky s výraznou podporou Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity! Zapoj sa aj ty do turnajov v hrách League of Legends alebo Teamfight Tactics, kvalifikuj sa do hlavného turnaja a reprezentuj svoju Univerzitu/Vysokú školu. 

Project info

Letná Univerziáda 2024

Letná Univerziáda 2024

Slovenská technická univerzita v Bratislave dostala tretíkrát vo svojej histórii poverenie na organizovanie Letnej univerziády Slovenskej republiky. Najlepší akademickí športovci si už od 1.9.2024 do 6.9.2024 zmerajú svoje sily v 13 športoch (atletika, futbal, plávanie, orientačný beh, športový aerobik, športová gymnastika, tenis, šach, šerm, plážový volejbal, volejbal, basketbal, 3x3 basketbal). Po prvýkrát sa do zoznamu zaraďujú aj ešporty, ktorých finále sa uskutoční od 3. do 5. septembra na pôde Fakulty elektrotechniky a informatiky STU.

Zapoj sa do Univerziády aj ty a reprezentuj svoju školu!

Project info

League of Legends kvalifikácia

League of Legends kvalifikácia

Registruj sa s tímom do online kvalifikácie League of Legends turnaja a prebojuj sa do finále Letnej univerziády. Prinášame ti až dve kvalifikácie, do ktorej sa môžeš zapojiť so svojim univerzitným tímom. Z každej kvalifikácie postupuje do finále 1 tím. 2 postupujúce tímy doplnia ešte 2 najlepšie tímy z aktuálnej sezóny Univerzitných Majstrovstiev SR v elektronických športoch. Celkovo tak o víťazstvo na Univerziáde zabojujú 4 League of Legends tímy.

 1. kvalifikácia - 18.5.2024
 2. kvalifikácia - 25.5.2024

Project info

Teamfight Tactics kvalifikácia

Teamfight Tactics kvalifikácia

Na Letnú Univerziádu prichádza aj turnaj v hre Teamfight Tactics. Zapoj do 2 online kvalifikácií a vybojuj si postup do finále. Z každej kvalifikácie postupujú až 2 hráči. Finálovú osmičku ešte doplnia 4 najlepší hráči z aktuálnej sezóny Univerzitných Majstrovstiev SR v elektronických športoch. 

 1. kvalifikácia - 19.5.2024
 2. kvalifikácia - 26.5.2024

Turnaje

Partneri

 • ORGANIZOVANÉ POD ZÁŠTITOU

  • Fakulta elektrotechniky a informatiky STU
  • SAEŠ
  • Slovenská technická univerzita
  • Ministerstvo školstva
  • Ministerstvo cestovného ruchu
  • SAUŠ